ALBA įveikė buvusio žalgiriečio vedamą „Panathinaikos“

Keturių nesėkmių seriją Eurolygoje nutraukė Berlyno ALBA (9-17) klubas namie 74:65 (11:17, 17:17, 22:19, 24:12) įveikęs Atėnų "Panathinaikos" (9-15) ekipą.

Tai buvo tik antroji Vokietijos čempionų pergalė per pastaruosius dvylika susitikimų.

Lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kurį aikštės šeimininkai pradėjo laimėdami 14:2 ir nebeleido varžovams rimčiau pagalvoti apie pergalę.

Svečių gretose vieną geriausių sezono pasirodymų surengė buvęs žalgirietis Aaronas White'as. Aukštaūgis per 28 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus ir surinko 17 naudingumo balų.

ALBA: Johannesas Thiemannas 16 (4/5 trit.), Marcusas Erikssonas 12, Maodo Lo 11 (1/7 trit., 7 rez. perd.), Simone Fontecchio 8 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Luke'as Sikma (6 atk., kam.), Peytonas Siva (1/5 trit.) ir Benas Lammersa po 6.

"Panathinaikos": Aaronas White'as 14 (8 atk. kam., 2 bl.), Konstantinos Mitoglou 9 (9 atk. kam., 3 bl.), Georgios Papagiannis 8, Shelvinas Mackas (2/3 trit.), Howardas Sant-Roosas (1/5 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Ioannis Papapetrou (5 kl.) po 7.