K. Fariedas: sveiki, CSKA sirgaliai, Žmogus-Žvėris jau čia!

K. Fariedas: sveiki, CSKA sirgaliai, Žmogus-Žvėris jau čia!

Kaip jau rašėme, Mariaus Grigonio atstovaujama Maskvos CSKA komanda sulaukė tikrai galingo pastiprinimo priekinėje linijoje.Rusijos klubas praėjusią savaitę oficialiai pranešė apie kontrakto su Kennethu Fariedu pasirašymą. Sutartis su amerikiečiu sudaryta dviem mėnesiams su galimybe ją pratęsti iki sezono pabaigos.

Atletas turėtų būti itin reikalingas armiečiams šiuo metu, kadangi traumas gydosi du svarbiausi priekinės linijos žaidėjai – Nikola Milutinovas ir Tornike Šengelija.

K.Fariedas jau atvyko į Maskvą ir kreipėsi į komandos sirgalius.

"Sveiki CSKA sirgaliai! Kennethas Fariedas, jis gi Žmogus-Žvėris, jau čia! Džiaugiuosi būdamas čia ir džiaugiuosi, kad galėsite stebėti mūsų žaidimą.

Žinau, kad namų rungtynėse būna triukšminga. O jūs žinokite, kad ir išvykose pasirodysime kaip tikri kovotojai", – pareiškė aukštaūgis.

K.Fariedas buvo kelių NBA ekipų peržiūroje, liejo prakaitą ir Los Andželo "Lakers" treniruotėse, tačiau pasiūlymų nesulaukė ir perėjo į Puerto Riko lygoje rungtyniaujančią Ponco "Leones" komandą.

2014 m. pasaulio čempionas JAV rinktinės gretose paskutinį kartą NBA lygoje žaidė 2018-2019 m. sezone vilkėdamas Bruklyno "Nets" ir Hjustono "Rockets" marškinėlius.

Iki tol krepšininkas visą karjerą praleido Denverio "Nuggets", po to kai 2011 m. naujokų biržoje buvo pasirinktas 22-uoju šaukimu.

Viso stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje 31-erių 203 cm ūgio sunkiojo krašto puolėjo bei centro pozicijose galintis rungtyniauti krepšininkas sužaidė 478 rungtynes, vidutiniškai per 25 minutes įmesdavo 11,4 taško, sugriebdavo 8,1 kamuolio ir atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą.

Puerto Riko lygoje K.Fariedas ant parketo pasirodė trijuose mačuose, per 24 minutes rinko po 12 taškų, atkovojo 9,3 kamuolio, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo po 1 metimą.Eurobasket.lt