T. Websteris buvo atviras: „Mano tikslas yra įsitvirtinti Eurolygoje“ (VIDEO)

Stopkadras nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po ilgokos pertraukos vėl žaidė Eurolygos rungtynes, tačiau jose turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Jure Zdovco auklėtiniai Miunchene rezultatu 65:74 (15:16, 18:18, 21:27, 11:13) nusileido vietos „Bayern“.

Šiame mače „Žalgirio“ gynėjas Tai Websteris per 22 minutes pelnė 10 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo kamuolį bei surinko 1 naudingumo balą.

Po mačo krepšininkas pasidalijo savo mintimis.

„Buvo nelengva. Sunkios rungtynės. Mačą pradėjome gerai, kovojome ir stengėmes, bet mums nepavyko. Nepasinaudojome šansų laimėti.

Jaušiuosi jau tvirčiau. Tai buvo žingsnis į priekį. Daug mokinuosi ir stengiuosi būti susikoncentravęs. Mano tikslas yra įsitvirtinti Eurolygoje.

Antroje mačo pusėje žaisti buvo sunkiau, nes varžovai padarė pokyčius gynyboje. Reikia atiduoti pagarbą varžovams“, - teigė T. Websteris.