Neįtikėtiną metimą pataikęs M. Grigonis buvo rezultatyviausias triuškinančiai laimėtame mače Atėnuose

Marius Grigonis žaidė rezultatyviausiai savo komandoje, o jo atstovaujamas Maskvos CSKA (11-7) iškovojo triuškinančią pergalę Eurolygoje.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai Graikijoje 98:74 (26:20, 34:13, 17:22, 21:19) nepaliko vilčių Atėnų "Panathinaikos" (4-14) krepšininkams.

Svečiams nepadėjo VTB Vieningosios lygos mače nesunkią šlaunies raumens traumą patyręs vienas lyderių Willas Clyburnas.

Armiečiai realizavo 55,9 proc. (19/34) dvitaškių, net pusę (17/34) – tolimų metimų, o kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 35:23.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Grigonis per 23 minute pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 3/3 baudų), atkovojo bei prarado po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, triskart pažeidė taisykles ir surinko 16 efektyvumo balų.

Kaunietis antrojo kėlinio pabaigoje pataikė neįtikėtiną tritaškį su 22 cm aukštesnio Georgio Papagiannio pražanga ir iniciavo Rusijos klubo spurtą 23:0, po kurio Graikijos čempionai neatsitiesė.

"Panathinaikos": Ioannis Papapetrou 16 (7/9 dvit., 0/3 trit., 4 rez. perd.), Kendrickas Perry 15 (3/3 trit.), Darylas Maconas 11 (0/4 trit., 5 atk. kam.), Howardas Sant-Roosas (6 rez. perd.) ir Georgios Papagiannis po 9.

CSKA: Marius Grigonis 19 (4/8 trit.), Danielis Hackettas 16 (4/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 26 naud. b.), Tornike Šengelija 16 (4 rez. perd., 4 kl.), Joelis Bolomboy'us (8 atk. kam.) ir Iffe Lundbergas po 8.