Nukraujavęs „Real“ turėjo paprakaituoti Prancūzijoje

Real nuotr.

Ispanijos ir Prancūzijos čempionų akistatoje Eurolygoje pergalę iškovojo gerokai nukraujavęs Madrido "Real" (18-7) klubas.

Chuso Mateo auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 75:71 (20:10, 27:22, 16:22, 12:17) palaužė Vilerbano ASVEL (8-18) krepšininkus ir laimėjo penktą kartą iš eilės.

Nesėkmių seriją iki penkių pratęsę prancūzai vertėsi be nugaros skausmus jaučiančio vyriausiojo trenerio T.J.Parkerio.

Svečiai kur kas sėkmingiau pradėjo rungtynes, tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai lemiamo ketvirčio viduryje buvo priartėję iki 62:64.

Rungtynių išvakarėse prie anksčiau traumuotų "Real" krepšininkų prisidėjo gripu susirgęs veteranas Rudy Fernandezas bei mače prieš žalgirį koją nikstelėjęs Guerschonas Yabusele.

Likus pusei minutės iki dvikovos pabaigos čiurnos raiščius pasitempė ir Madrido komandos milžinas Walteris Tavaresas.

ASVEL: Nando De Colo (2/7 dvit., 2/8 trit., 6 atk. kam.) ir Jonah Mathewsas po 13, Yousoupha Fallas 10 (9 atk. kam.), Retinas Obasohanas 9 (0/5 trit.).

"Real": Fabienas Causeur 14 (2/3 trit., 23 naud. b.), Nigelas Williamsas-Gossas 13, Gabrielis Deckas 12, Džananas Musa 11, Walteris Tavaresas 7 (7 tk. kam., 3 bl.).