„Panathinaikos“ su M. Grigoniu nugalėjo D. Motiejūno komandą

Pergalę Eurolygoje šventė Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 88:63 (27:12, 16:18, 21:14, 24:19) susitvarkė su „Monaco“, kurios gretose žaidžia Donatas Motiejūnas.

„Panathinaikos“ komanda per pastarąsias aštuonerias Eurolygos rungtynes iškovojo septynias pergales.

M. Grigonis nugalėtojams per 33 minutes pelnė 5 taškus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas bei surinko 4 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose geriausiai sekėsi Mathiasui Lessortui, kuris per 31 minutę surinko 23 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

Pralaimėjusiems D. Motiejūnas per 20 minučių pelnė 13 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 23, Kendrickas Nunnas 21, Kostas Mitoglou 12, Juancho Hernangomezas 10.

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 13, Mike`as Jamesas ir Matthew Strazelis po 11, Yakuba Outtara 7.