R. Giedraitis žaidė puikiai, o „Crvena Zvezda“ įveikė „Emporio Armani“ (Laimėjo ir „Real“)

Aba-liga nuotr.

Devintą pergalę Eurolygoje iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa. Ji svečiuose 76:62 (23:15, 24:16, 10:16, 19:15) pranoko Milano „Emporio Armani“ krepšininkus.

Milano klubui tai buvo dvyliktasis pralaimėjimas.

R. Giedraitis nugalėtojams per 28 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, padarė 1 klaidą bei surinko 27 naudingumo balus.

Lietuviui tai buvo naudingiausios šio sezono Eurolygos rungtynės.

„Emporio Armani“: Giordano Bortolani 14, Alexas Poythressas 12, Shabazzas Napieras, Devonas Hallas ir Kyle`as Hinesas po 6.

„Crvena Zvezda“: Rokas Giedraitis 22, Joelis Bolomboy`us 14 (6 atk. kam.), Milošas Teodosičius 9, Nemanja Nedovičius 8.

***

Dar vieną pergalę Eurolygoje šventė Madrido „Real“ ekipa, kuri po atkaklios kovos ir pratęsimo 96:86 pranoko „Valencia“ krepšininkus.