„Žalgiris“ tikisi rasti aukštaūgį visam likusiam sezonui

„Žalgiris“ tikisi rasti aukštaūgį visam likusiam sezonui

Zalgiris.lt nuotr.

Eurolygos antrojo turo rungtynėse su Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda peties traumą patyrė Joffrey Lauvergne'as, kuris dėl jos negalės sportuoti 4-6 savaites.Skelbiama, jog praradus vieną pagrindinių komandos aukštaūgių „Žalgiris“ ieško pastiprinimo priekinėje linijoje.

LKL čempionai tikisi surasti krepšininką, kuris gali žaisti per dvi pozicijas - ketvirtoje ir penktoje.

Taip pat ima aiškėti, kad būsimas naujokas bus perkamas visam likusiam sezonui.

Tai gali reikšti, kad pasveikus J. Lauvergne'ui, būsimas aukštaūgis gali užimti ir kažkurio dabartinio žalgiriečio vietą.

Šiuo metu „Žalgirio“ priekinė linija sudaro šie žaidėjai: Marekas Blaževičius, Joshas Nebo, Paulius Jankūnas, Tyleris Cavanaugh, Nielsas Giffey bei J. Lauvergne'as.

Primename, kad Krepsiniozinios.lt pirmieji pranešė, kad „Žalgiris“ žvalgosi žaidėjų rinkoje bei nusitaikė į pirmos ir ketvirtos pozicijos žaidėjus. Apie tai plačiau skaitykite čia.

Šią vasarą kauniečių gretas papildė Emmanuelis Mudiay, Mantas Kalnietis, Janis Strelniekas, Nielsas Giffey, Edgaras Ulanovas, Tyleris Cavanaugh ir Joshas Nebo.

Šiuo metu „Žalgiris“ Eurolygoje patyrė du pralaimėjimus, o LKL čempionate iškovojo visas penkias pergales.Krepsiniozinios.lt