„Wolves“ apgynė namus nuo „Pieno žvaigždžių“ ekipos

Sauliaus Čirbos nuotr.

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Vilniaus „Wolves“ (13-5) komanda, kuri namuose 94:79 (31:17, 21:24, 21:20, 21:18) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4-14).

Pasvaliečiai klupo penktą kartą paeiliui.

Jei pirmas penkias pirmojo kėlinio minutes kova buvo apylygė, tai vėliau „Wolves“ ėmė tolti. 15:2 – tokią atkarpą surengė šeimininkai, susikrovę apčiuopiamą pranašumą – 26:14. Situacijos kontrolę „Wolves“ toliau laikė savo rankose, o galiausiai ėmė kone triuškinti oponentus – 40:22. Tiesa, iki antrojo kėlinio pabaigos „Pieno žvaigždės“ atsilikimą sugebėjo sušvelninti – 41:52.

Taiklumo ilgą laiką stokojęs Brandonas Tabbas padėjo pasvaliečiams laikytis kovoje, nors skirtumas vis tiek liko gana solidus – 59:70. Prieš akis dar buvo visas ketvirtis, bet „Wolves“ neleido svečiams pernelyg kurstyti intrigos ir nužengė pergalės link.

„Wolves“ nepadėjo Rasheedas Sulaimonas (susižeidęs alkūnę) ir Tre‘shawnas Thurmanas (susižeidęs blauzdą).

Iš dešimties Vilniaus ekipos žaidėjų dviženklį rezultatyvumą fiksavo penki.

„Wolves“: Garrisonas Brooksas 17 (9 atk. kam.), Arnas Beručka, Jeffery Tayloras (7 kld., 3 n.b.) ir Vitalijus Kozys (7 atk. kam.) – po 13, Regimantas Miniotas 11, Kristupas Žemaitis 8.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 16 (11 atk. kam.), Deante Johnsonas 15 (8 atk. kam.), Martynas Arlauskas 10, Brandonas Tabbas (1/8 trit.) ir Adomas Sidarevičius – po 9.