Slovėnijos puolimo banga nuplovė vengrus

Užtikrintą pergalę Europos krepšinio čempionate iškovojo titulą ginanti Slovėnijos rinktinė (2/0).

Lietuvius pirmajame B grupės ture nugalėję slovėnai šįkart lengvai 103:88 (29:16, 25:17, 34:27, 15:28) susitvarkė su vienais autsaiderių Vengrijos krepšininkais (0/2).

Šiame susitikime Slovėnija nutarė intrigą sunaikinti per pirmąją rungtynių dalį, kai jau po 20 minučių buvo priekyje 54:33.

Antroje mačo dalyje vyko tik formalumas, o ketvirtąjį kėlinį 28:15 laimėjusiems vengrams triuškinantį skirtumą pavyko aptirpdyti pačioje rungtynių pabaigoje.

"Ryto" naujokas Benedekas Varadis šiame susitikime per 23 žaidimo minutes pasižymėjo 11 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 11 naudingumo balų.

Slovėnija: L. Dončičius (3/6 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.) - 20, K. Prepeličius (4/9 trit.) - 14, J. Blažičius, V. Cancaras ir E. Muričius po 9 taškus.

Vengrija: Z. Perlas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) - 18, M. Hopkinsas (7 atk. kam.) - 14, J. Eilingsfeldas - 13, B. Varadis ir D. Vojvoda po 11 taškų.