Ispanai nepaliko vilčių Sakartvelo krepšininkams

FIBA nuotr.

Lengvą pergalę Europos krepšinio čempionate iškovojo Ispanijos rinktinė (2/0), kuri A grupėje rezultatu 90:64 (18:16, 22:15, 31:16, 19:17) nepaliko vilčių Tbilisio arenoje rungtyniavusiems šeimininkams Sakartvelo (0/2) krepšininkams.

Ispanams tai buvo antroji pergalė grupėje, tuo tarpu Sakartvelo rinktinei - antra nesėkmė.

Kartvelai varžovams rimčiau priešinosi tik du kėlinius. Pirmąjį ketvirtį sugebėję atsilaikyti kovoje taškas į tašką, antrojo metu aikštės šeimininkai vis dėlto kiek paleido ispanus į priekį 31:40.

Lemiamą smūgį Ispanijos rinktinė sudavė trečiojo kėlinio viduryje, kai surengusi spurtą 10:2 atitrūko triuškinančiu skirtumu 51:40 ir varžovams atsitiesti nebeleido.

Ispanija: W. Hernangomezas (7 atk. kam.) - 14, J. Pradilla - 12, J. Hernangomezas (7 atk. kam.) ir X. Lopezas-Arostegui po 9, A. Diazas, Rodolfo Fernandezas, J. Parra ir S. Saizas po 8 taškus.

Sakartvelas: R. Andronikashvili - 13, A. Mamukelashvili (9 atk. kam.) ir G. Sherdmadini po 10, D. Sanadze - 9 taškai.