G. Antetokounmpo sužaidė fantastiškai, o Graikija įveikė Ukrainą (Kiti rezultatai)

Dar vieną pergalę Europos čempionate iškovojo Graikijos rinktinė. Šįkart ji 99:79 (23:20, 16:26, 32:11, 28:22) įveikė Ukrainos krepšininkus.

Abi komandos jau yra užsitikrinusios vietą kitame etape.

Šiame mače G. Antetokounmpo iš viso pelnė 41 tašką (13/16 dvit., 0/2 trit., 15/18 baud. met.). Jis taip pat dar atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 43 naudingumo balus.

Graikija: Giannis Antetokounmpo 41 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Nickas Calathes ir Tyleris Dorsey po 13.

Ukraina: Issufas Sanonas ir Sviatoslavas Mykhailiukas po 16, Alexas Lenas ir Ilya Sydorovas po 10.

***

Tuo metu Bulgarija 92:80 įveikė Sakartvelą.

Dee Bostas per 38 minutes surinko 33 taškus, 4 atkovotus kamuolius, 12 rezultatyvių perdavimų bei 37 naudingumo balus.

Sakartvelas: Goga Bitadze 21, Thaddeusas McFaddenas 19, Sandro Mamukelašvili 13 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Giorgis Šermadinis (6 atk. kam.) ir Duda Sanadze po 10.

Bulgarija: Dee Bostas 33 (12 rez. perd.), Aleksandras Vezenkovas 28 (14 atk. kam.), Pavlinas Ivanovas 17.

***

Pergalę iškovojo ir Suomijos krepšininkai. Jie 98:88 pranoko Čekijos rinktinę.

Puikias rungtynes sužaidė Lauri Markkanenas. Jis per 34 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 32 naudingumo balus.

Suomija: Lauri Markkanenas 34 (10 atk. kam.), Sasu Salinas 23, Petteri Koponenas 14, Eliasas Valtonenas 11.

Čekija: Vojtechas Hrubanas 22, Jan Vesely 15, Patrikas Auda ir Jaromiras Bohačikas po 13, Tomašas Kyzlinkas 8.