G. Pozzecco pergalę lygino su 2004 m. triumfu prieš Lietuvą: „Mes šokiravome pasaulį!“

G. Pozzecco pergalę lygino su 2004 m. triumfu prieš Lietuvą: „Mes šokiravome pasaulį!“

Italijos rinktinė sukūrė didžiausią sensaciją Europos krepšinio čempionate. Jie aštuntfinalyje 94:86 (28:20, 23:25, 17:21, 18:28) palaužė serbus, žengė į ketvirtfinalį ir užbaigė varžovų žygį Europos čempionate.



Verta paminėti, kad trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo pašalintas Italijos komandos vyriausiasis treneris Gianmarco Pozzecco.

Aikštę G. Pozzecco paliko verkdamas.

Po mačo G. Pozzecco neslėpė džiaugsmo.

„Galbūt tai geriausios Italijos rungtynės istorijoje. Iki šiol tokia buvo akistata su Lietuva 2004 metų Atėnų olimpinėse žaidynėse, kurioje ir aš pats žaidžiau, bet šitos rungtynės buvo kur kas geresnės. Žaidėme iš širdies.



Mes šokiravome pasaulį! Mano vyrai yra kariai, liūtai ir tai yra mano geriausia pergalė karjeroje.

Rungtyniavome su tikru monstru. Nikola Jokičius yra išskirtinis talentas, kaip ir Giannis Antetokounmpo. Mes laimėjome prieš geriausią turnyro komandą“, - kalbėjo italas.

Tuo metu internete pasirodė vaizdo įrašas, kaip G. Pozzecco šoko į glėbį ant graiko Giannio Antetokounmpo ir jį apkabino.





Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: