Vokietija nugalėjo be išvaryto G. Antetokounmpo likusią Graikiją

Europos čempionato ketvirtfinalyje netikėtai pergalę iškovojo ir į pusfinalį pateko turnyro šeimininkė Vokietijos rinktinė. Ji 107:96 (31:27, 26:34, 26:10, 24:25) nugalėjo graikus.

Vokiečiai pusfinalyje susikaus su Ispanijos rinktine.

Graikija rungtynes baigė be išvaryti Giannio Antetokounmpo. Jis ketvirtame kėlinyje gavo antrą techninę pražangą.

Mačo nebaigė ir vokiečių gynėjas Dennisas Schroderis, kuris taip pat ketvirtame kėlinio gale gavo antrą techninę pražangą.

Vokietijos rinktinė šiose rungtynėse pataikė net 17 tritaškių iš 31.

G. Antetokounmpo graikams pelnė 31 tašką, atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Tuo metu D. Schroderis surinko 26 taškus, 3 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas, perimtą kamuolį bei 27 naudingumo balus.

Vokietija: Dennisas Schroderis 26 (8 rez. perd.), Franzas Wagneris ir Andreasas Obstas po 19, Danielis Theisas 13 (16 atk. kam.).

Graikija: Giannis Antetokounmpo 31 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Giannoulis Larentzakis 18, Tyleris Dorsey 13, Kostas Sloukas 8.