T. Dimša vedė savo ekipą į pergalę

Klubo nuotr.

Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ (3/1) ekipa iškovojo trečiąją pergalę Europos taurėje. Jie išvykoje 94:76 (33:18, 20:15, 23:27, 18:16) sutriuškino Bursos „Frutti Extra“ (1/3) krepšininku.

Lietuvis per 28 minutes pelnė 16 taškų (4/4 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Jis iš viso surinko 18 naudingumo balų.

T. Dimša sukūrė efektingiausią epizodą, kuomet prasiveržė per visą aikštę ir dvitaškiu sulig antro kėlinio sirena baigė kėlinį.

„Frutti Extra“: Oguzas Savasas 14, Kennethas Kadji 12, Metinas Turenas ir Xavieras Munfordas po 10.

„Gran Canaria“: Johnas Shurna 18, Tomas Dimša 16, Matthew Costello ir Javieras Beiranas po 11, Stanley Okoye 10.