E. Bendžiaus klubas nugalėjo „Galatasaray“

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (1/0) ekipa pergalingai pradėjo FIBA Čempionų lygos turnyrą. Jie namuose 93:84 (20:12, 24:18, 25:29, 28:29) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“ ekipą (0/1) krepšininkus.

Nugalėtojams E. Bendžius per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/3 trit.,), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Sėkmingas rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Brockas Motumas. Jis pralaimėjusiems per 34 minutes pelnė 24 taškus (4/7 dvit., 3/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

„Dinamo“: Marco Spissu 22 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Justinas Tillmanas 17 (7 atk. kam.), Miro Bilanas 16 (9 atk. kam), Filipas Kruslinas 11, Eimantas Bendžius ir Vasilije Pušica po 9.

„Galatasaray“: Brockas Motumas 24 (7 atk. kam.), Darylas Maconas 20, Alexas Hamiltonas 19, Ragipas Ataras ir Yitiras Arslanas po 9.