M. Sajaus ekipa FIBA Europos taurėje iškovojo pergalę (Kiti rezultatai)

FIBA Europos taurės turnyre ketvirtą pergalę iškovojo Martyno Sajaus atstovaujama Bairoito „Medi“ ekipa, kuri namuose 84:61 sutriuškino Groningeno „Donar“ krepšininkus.

Pastariesiems tai buvo ketvirtas pralaimėjimas.

Tuo metu „Medi“ komandai ši pergalė garantavo vietą „Top 16“ etape.

Nugalėtojams M. Sajus per 19 minučių pelnė 7 taškus, atkovojo 7 kamuolius, prasižengė 3 kartus, padarė klaidą, blokavo du varžovo metimus bei surinko 13 naudingumo balų.

„Medi“: Cameronas Wellsas (7 rez.perd.) 18, Terry Allenas 15, Marcusas Thorntonas 13, Kevinas Wohlrathas 12, Sacaras Animas 11.

„Donar“: Henry Caruso (9 atk.kam.) ir Marquisas Addisonas po 13, Leonas Williamsas 9.

***

Tuo tarpu pergalę iškovojo ir Arūno Mikalausko bei Einaro Tubučio atstovaujama Leideno „ZZ Leiden“ ekipa, kuri 78:73 įveikė Baro „Mornar“ krepšininkus.

A. Mikalauskas per 28 minutes surinko 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 24 naudingumo balais.

E. Tubutis per 30 minučių įmetė 6 taškus, sugriebė 10 kamuoliu, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 11 naudingumo balų.

***

Kitame mače Londono „Lions“ 100:81 nepasigailėjo Kapfenbergo „Bulls“ komandos.

Nugalėtojams Aurimas Majauskas per 22 minutes pelnė 6 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą bei surinko 7 naudingumo balus.