K. Maksvyčio ekipa patyrė antrą nesėkmę FIBA Europos taurėje

FIBA Europos taurės turnyre antrą pralaimėjimą patyrė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ ekipa. Ji po pratęsimo namuose 89:92 (24:15, 18:22, 17:21, 19:20, 11:14) nusileido Lisabonos „Benfica“ komandai.

Po šios pergalės Portugalijos klubas užsitikrino vietą kitame etape. „Parma“ C grupėje užima antrąją poziciją.

Pralaimėjusiems Adas Juškevičius per 26 minutes pelnė 4 taškus (0/1 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 2 naudingumo balus.

Tuo metu Eigirdas Žukauskas per 16 minučių įmetė 6 taškus (3/5 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir užfiksavo 6 naudingumo balus.

„Parma“: Artsiomas Parakhouski 16 (7 atk. kam.), Mareks Mejeris ir Evgeny Voronovas ( 5 atk. kam.) po 13, Artemas Zabelinas 11, Jeremiah Hillas 10.

„Benfica“: Aaronas Broussardas 19, Makramas Ben Romdhane'as 14 (12 atk. kam., 3 per. kam.), Joao Roberto Gomesas 12, Arnette'as Hallmanas 10 (5 atk. kam.).