Puikus A. Veličkos ir M. Sušinsko žaidimas nuo pralaimėjimo portugalams neišgelbėjo

FIBA Europos taurės antrajame etape be pergalių lieka puikiai pasirodžiusių Arno Veličkos ir Mindaugo Sušinsko atstovaujama Chemnico "Niners" 90-2) komanda.

Vokietijos klubas namie po permainingos kovos 87:94 (18:24, 27:27, 28:14, 14:29) nusileido Porto "FC Porto" (2-0) ekipai.

A.Velička per 36 minutes pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 1/7 trit., 8/9 baudų), atkovojo bei perėmė po 3 kamuolius, atliko net 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, triskart suklydo, dusyk prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

M.Sušinskas per 27 minutes įmetė 15 taškų (2/5 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudų), sugriebė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir su 17 efektyvumo balų baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

Rezultatyviau už lietuvius žaidė tik 17 taškų surinkęs Marko Filipovity (6/6 dvit., 0/4 trit., 8/8 baudų, 22 naud. b.).

Nugalėtojams Maxas Landisas (3/9 trit.) pelnė 23, Brianas Conklinas (7 atk. kam.) – 15, Miguelis Cardoso – 13 taškų.