„Lietkabelis“ namuose palaužė Breso Burgo krepšininkus

LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes namuose – šeštadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Europos Taurės (EuroCup BKT) turnyre 100:96 (30:14, 17:25, 25:22, 28:35) įveikė Breso Biurgo „JL“ ekipą iš Prancūzijos ir įsirašė svarbią antrąją pergalę.

Panevėžiečiai rungtynes pradėjo per pirmąjį kėlinį pataikydami visus aštuonis tritaškius ir jau ketvirčio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (30:14).

Svečiai per anksti rankų nenuleido, pradėjo antrąjį kėlinį 11:0 ir priartėjo (30:25). Visgi panevėžiečiams pavyko išlaikyti atotrūkį iki pertraukos – 47:39.

Per trečiąjį kėlinį šeimininkams pavyko susigrąžinti dviženklį pranašumą: ketvirtį „7bet-Lietkabelis“ laimėjo 25:22 ir prasidedant ketvirtajam kėliniui pirmavo 72:61.

Ketvirtajame kėlinyje likus mažiau nei trims minutėms panevėžiečiai po dviejų Oreliko baudų įgijo plius septynis (87:80). Geresnę atkarpą sužaidę svečiai pasivijo – likus minutei komandas skyrė du taškai (89:87).

Tuomet Popovičius realizavo abi baudas, varžovų ataka buvo nesėkminga, Gabas pataikė baudą, bet kitoje aikštelės pusėje Zaccharie Risacheras pasižymėjo iš toli (92:90).

Netrukus Orelikas ir Godwinas Omenaka apsikeitė po taiklų baudos metimą (93:91), o dar kartą prie baudų metimo linijos žengęs Orelikas sumetė abi (95:91).

Po pertraukėlės Maksimas Salashas prametė iš toli, Sirvydis pataikė abu baudų metimus, į Earlo Rowlando dvitaškį Valinskas atsakė taiklia bauda, o iškart po to Burgo ekipa psižymėjo iš toli.

Sirvydžio ranka metant du baudų metimus nesudrebėjo ir Panevėžio ekipa triumfavo (100:96).

„7bet-Lietkabeliui“ Deividas Sirvydis surinko 27 taškus, Gediminas Orelikas pridėjo 18, Valinskas ir Popovičius po 15.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 27, Gediminas Orelikas 18, Nikola Popovičius ir Paulius Valinskas po 15, Martynas Varnas 12.

JL: Zaccharie Risacheras 18, Bryce'as Brownas 16, Earlas Rowlandas 15, Isiaha Mike'as 13, Godwinas Omenaka 12, Jeremy Morganas 9.