„Lietkabelis“ po pratęsimo krito prieš Rumunijos komandą

LKL nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes Europos Taurėje (EuroCup BKT) – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Rumunijoje 120:111 (21:23, 23:13, 30:23, 23:38, 23:14) po pratęsimo nusileido Klužo-Napokos „U-BT“ ekipai ir nutraukė septynių pergalių seriją.

Rezultatyvų pirmąjį kėlinį Lietuvos komanda užbaigė taikliu Lelevičiaus tritaškiu ir taip išsiveržė į priekį (21:23). Per pirmas dešimt minučių panevėžiečiai po varžovų klaidų pelnė vienuolika taškų ir pataikė visus vienuolika baudų metimų.

Apylygis antrasis baigėsi Klužo klubo atkarpa 13:4 ir šeimininkai į pertraukė išsinešė aštuonių taškų persvarą (44:36). Pirmoje mačo pusėje svečiams devynis taškus pelnė Sirvydis.

Po pertraukos „U-BT“ padidino pranašumą iki dviženklio (47:36), o per visą trečiąjį kėlinį surinkę net trisdešimt taškų dar jį paaugino (74:59). Panevėžiečiai nepasidavė ir dar neįpusėjus ketvirtajam kėliniui sumažino atsilikimą iki vienženklio (79:72).

Prasidėjus trims paskutinėms „7bet-Lietkabelis“ pelnė aštuonis taškus be atsako ir priartėjo iki minimumo (87:86). Likus minutei Maldūnas dvitaškiu rezultatą išlygino (92:92).

Tuomet D.J. Seeley sumetė abi baudas, Orelikas atsakė dviem taškais, tačiau kitoje aikštelės pusėje Seeley įsmeigė tritaškį (94:97). Netrukus Sirvydis sumetė visas tris baudas (97:97), Rumunijos klubui užpulti nepavyko ir komandos žengė į pratęsimą.

Įpusėjus pratęsimui šeimininkai pirmavo penkiais taškais (109:104). Orelikas ir Seeley apsikeitė tritaškiais (112:107). Slavinskas dėjimu pelnė taškus, bet kitoje atakoje Jarellas Eddie pataikė tolimą metimą (115:109).

Šeimininkai pelnė du taškus, panevėžiečiams užpulti nepavyko ir mačą tritaškiu uždarė Patrickas Richardas (120:111).

„7bet-Lietkabelis“ Sirvydis pelnė 29 taškus, Orelikas pridėjo 22, Varnas – 20, Maldūnas – 16, Lelevičius – 10 taškų.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Valinsko ir Popovičiaus.

„U-BT“: DJ Seeley 25, Emanuelis Cate‘as ir Jarellas Eddie po 20, Patrickas Richardas 16 (8 rez. perd.), Andrija Stipanovičius 14, Adamas Mokoka 11.

„Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 29, Gediminas Orelikas 22 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Martynas Varnas 20, Gabrielius Maldūnas 16, Liutauras Lelevičius 10.