L. Beliauskas atvedė PAOK į dramatišką pergalę Čempionų lygoje

Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Lauryno Beliausko atstovaujama Salonikų PAOK (3-1) komanda.

Graikijos klubas savo gerbėjų akivaizdoje 76:74 (14:22, 25:15, 16:15, 21:22) palaužė Lisabonos "Benfica" ekipą iš Portugalijos.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs L.Beliauskas per 28 minutes pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 4/7 trit., 4/4 baudų), sugriebė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir surinko 19 naudingumo balų.

15 taškų pridėjo Michalis Tsairelis (5 atk. kam.), po 13 – Andrew Harrisonas ir Kendallas Smithas.

Nerezultatyviai šį kartą pasirodė buvęs "Šiaulių" bei Vilniaus "Ryto" įžaidėjas Elvaras Fridrikssonas. Islandas per 23 minutes įmetė 3 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir užfiksavo 8 efektyvumo balus.

Pralaimėjusiems Aaronas Broussardas (4/9 trit., 7 ez. perd., 21 naud. b.) pelnė 20, Toney Douglasas (2/7 trit.) – 12, Betinho Gomesas (3/4 trit.) – 11 taškų.