Patrų klubas apkaltino „Ryto“ komandą šnipinėjimu

Vilniaus „Rytas“ (2-2) sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje išgyveno nervų karą su Patrų „Promitheas“ (2-2). Beveik visas rungtynes užtikrintai pirmavę vilniečiai rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė, tačiau galiausiai iškovojo pergalę rezultatu 77:75.

Tiesa, graikai su nesėkme nesusitaiko ir kaltina vilniečius nesąžiningumu.

Skelbiama, jog Patrų klubas FIBA pateikė skundą, jog neva vilniečiai šnipinėjo jų paskutinę minutės pertraukėlę.

„Promitheas“ atstovai tikina, kad „Ryto“ treneriai mobiliuoju telefonu klausėsi transliacijoje girdimos paskutinės minutės pertraukėlės.

Primename, kad po Patrų ekipos minutės pertraukėlės G. Žibėnas paprašė dar vienos.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Promitheas“ vidurio puolėjas Jaime Echenique turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau jo metimą blokavo Justinas Gorhamas.