„Rytas“ baigė tarptautinį sezoną: išvykoje krito prieš „Peristeri“

FIBA nuotr.

Įspūdingai ketvirtą kėlinį pradėjęs Vilniaus „Rytas“ neišgelbėjo sezono FIBA Čempionų lygoje. Giedriaus Žibėno auklėtiniai svečiuose 80:83 (11:17, 19:26, 23:24, 27:16) nusileido Atėnų „Persiteri“ krepšininkams.

Vilniečiai įkrintamųjų varžybų seriją pralaimėjo rezultatu 0-2.

„Rytas“ vienu metu turėjo 19 taškų atsilikimą, tačiau ketvirtojo kėlinio antroje pusėje grįžo į rungtynes, bet laimėti mačo nepavyko.

M. Fosteris su 20 taškų buvo rezultatyviausias „Ryto“ žaidėjas

„Peristeri“ į pergalę vedė 17 taškų surinkęs Joe Raglandas, kuris taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Peristeri“: Joe Raglandas 17 (10 rez. perd., 6 atk. kam.), Elijah Mitrou-Longas 14, Trevoras Thompsonas (11 atk. kam.), Kenny Williamsas ir Jermaine`as Love`as po 11.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 20, Martynas Echodas 14 (9 atk. kam.), R.J. Cole`as 13 (9 rez. perd.), Javinas DeLaurier 10.