„Ryto Balsas“: „Liko dar 7 pergalės!“

„Ryto Balsas“: „Liko dar 7 pergalės!“

LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) baigėsi dar viena ketvirtfinalio serija.Vilniaus „Rytas“ išvykoje 92:66 (28:15, 22:20, 21:14, 21:17) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ ir žengė tolyn.

Po šio mačo savo mintimis pasidalijo „Ryto Balsas“. Kviečiame paskaityti (Tekstas neredaguotas):

„Peržengta pirmoji kliūtis


Po visiško nesusipratimo Alytuje gegužės 3 dieną, komanda pasikeitė neatpažįstamai. Itin daug vargo pirmuose dvejuose serijos mačuose, kituose dvejuose atrodė visiškai priešingai. Super intensyvi gynyba, aiškūs sprendimai puolime, žinant kur ir ką atakuoti ir kas svarbiausia – maksimalus užsivedimas aikštėje ir nuo suolo.

Nors „Dzūkija“ nėra tas varžovas, pagal kurį galėtume matuoti savo komandos lygį, bet būtent tas užtikrintumas trečiajame ir ketvirtajame serijos susitikime nuteikia itin maloniai. Akivaizdu, kad komanda jau įėjo į „playoff“ režimą.

Pusfinalio serija tikrai nenusimato lengva. „Šiauliai“ į ketvertą pateko po 10 metų, tad varžovų nuotaikos turėtų būti maksimaliai geros. Taip pat, sprendžiant pagal ketvirtfinalio etapą, Šiauliuose turėtų susirinkti kone pilna arena, tad mačas išvykoje turėtų būti labai sunkus.

Liko dar 7 pergalės!“, - rašė „Ryto Balsas“.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: