LKL ir stopkadras nuotr.

Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ klubas pranešė, jog klubą abipusiu sutarimu palieka vyr. treneris Kazys Maksvytis. Jį Kaune pakeis nemenką Eurolygos patirtį sukaupęs italas Andrea Trinchieri.

Sutartis su A. Trinchieri sudaryta iki 2024–2025 m. sezono pabaigos.

Po šios žinios „Žalgirio“ sirgaliai iškart prisiminė epizodą iš 2021-2022 m. sezono, kai A. Trinchieri vadovavo Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Čia „Bayern“ komandos vyr. treneris Andrea Trinchieri per minutės pertraukėlę nepagarbiai atsiliepė apie Luką Lekavičių.

Italas pabrėžė „Žalgirio“ gynėjo ūgį.

„Vyrai, kur jūsų energija? esame per daug pasyvūs. Ypač du prieš du situacijose. Keiskites ginamaisiais, ypač su neūžauga ir nykštuku Lekavičiumi. Ir kovokite dėl kamuolio! Ar supratote?“, - teigė italas.

Verta paminėti, kad vėliau A. Trinchieri asmeniškai atsiprašė L. Lekavičiaus.

Šiame mače L. Lekavičius buvo rezultatyviausias. Jo sąskaitoje buvo 17 taškų. Šias rungtynes 73:75 laimėjo „Bayern“ krepšininkai.