Be lyderių žaidęs „Vytis“ nusileido „Atletui“ (Kiti rezultatai)

Nuotr. T. Matijoška / NKL

Martynas Linkevičius surinko dvigubą dublį, o jo vedama Kauno raj. „Atleto“ (5-5) ekipa iškovojo penktąją pergalę „7bet-NKL“.

„Atletas“ išvykoje 79:75 (22:26, 23:13, 15:21, 19:15) palaužė Šakių „Vyčio“ (5-5) pasipriešinimą.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Augustas Mikštas realizavo du baudų metimus ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (75:77) ir nors ir pavyko apsiginti, Karolio Kokoškos tritaškis skriejo pro šalį.

Kitoje atakoje „Vytis ir vėl apsigynė, tačiau neatkovojo kamuolio gynyboje, o baudų metimais svečių pergalę įtvirtino Aidas Kavaliauskas.

Nugalėtojams M. Linkevičius pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 4/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

A. Kavaliauskas svečių gretose pademonstravo įvairiapusišką žaidimą ir per 31 minutę pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 8/9 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

„Vytis“ vertėsi be į 3x3 turnyrą Meksikoje išvykusių Aurelijaus Pukelio, Marijaus Užupio, Šarūno Vingelio ir Pauliaus Beliavičiaus.

Šeimininkams A. Mikštas per 32 minutes pelnė 29 taškus (6/10 dvit., 5/7 trit., 2/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

„Vytis“: Augustinas Mikštas 29 (6/10 dvit., 5/7 trit., 12 atk. kam., 4 kld., 29 naud.), Simonas Kriaučiūnas 14 (7/7 baud.), Gabrielius Čelka 12 (2/4 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Paulius Semaška 10 (5/7 dvit., 6 rez. perd.).

„Atletas“: Aidas Kavaliauskas 17 (8/9 baud., 6 rez. perd., 26 naud.), Martynas Linkevičius 15 (4/7 dvit., 13 atk. kam., 25 naud.), Gytis Sirutavičius 14 (4/7 trit.), Amandas Urkis, Karolis Babkauskas (2/7 trit.) po 9, Egidijus Dimša 8 (4/11 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.).