Prieš NKL komandų pasiskirstymą į dvi grupes – paskutinės intrigos

Prieš NKL komandų pasiskirstymą į dvi grupes – paskutinės intrigos

Per artimiausią savaitę „7bet-NKL“ komandos baigs reguliariojo sezono antrąjį ratą, o tuomet paaiškės, kuriose grupėse jos pratęs kovas iki atkrintamųjų.Po 26 rungtynių 14 klubų bus suskirstyti į dvi grupes po septynias komandas.

Į vieną grupę pateks septynios geriausios komandos po dviejų ratų, į antrą grupę – likusios septynios ekipos, užimsiančios 8-14 vietas.

Šiuo metu 12 komandų yra sužaidusios po 24 rungtynes. Tik „Šilutė“ ir „Mažeikiai“ yra sužaidę po 23 rungtynes, o jų tarpusavio nukeltas mačas yra suplanuotos jau artėjantį pirmadienį, sausio 17 dieną.

Keturios komandos jau yra ramios dėl vietos stipriausių komandų septynete. Tai – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (21-3), „Telšiai“ (19-5), „Gargždai“ (19-5) ir Kauno „Žalgiris-2“ (15-9).

Penkios komandos žino, kad tikrai nepateks į geriausių komandų septintuką. Tai – „Mažeikiai“ (8-15), „Kretinga“ (8-16), Vilniaus „Perlas Energija“ (7-17), Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (5-19) ir Joniškio „Delikatesas“ (5-9).

Tuo metu likusios penkios komandos dar pakovos dėl vietos tarp stipriausių septynių ekipų. Šiuo metu penktoje vietoje yra Kauno r. „Atletas“ (13-11), šeštoje – „Šilutė“ (12-11), septintoje – Vilkaviškio „Perlas“ (12-12).

Šiuo metu už geriausių ekipų septyneto ribos yra ir aštuntą vietą užima Palangos „Kuršiai“ (11-13), devintoje žengia Šakių „Vytis“ (12-12). Nors Šakių klubas turi 12 pergalių, vienas taškas iš šios ekipos sąskaitos buvo anuliuotas už „7bet-NKL“ nuostatų pažeidimą. Dėl to „Vytis“ turi 11 taškų, tiek pat, kiek ir 11 kartų laimėję „Kuršiai“.

Iškovotos pergalės per pirmuosius du ratus skaičiuosis ir likusiuose dviejuose ratuose, kuriuose komandos kovos grupėse po septynias ekipas.

Pasibaigus antrajam ratui, komandos turės vienos savaitės pertrauką. Trečiasis ratas su dviem grupėmis po septynias komandas startuos sausio 27 dieną.NKLyga.lt