Serija tęsiasi: Mažeikių ekipa paguldė ir marijampoliečius (Kiti rezultatai)

Nuotr. M Basket

„7bet-NKL“ skambią pergalę iškovojo Mažeikių „M Basket“ (20-11). Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai namuose 71:67 (19:14, 18:22, 19:10, 15:21) palaužė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje įsitaisiusią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (26-5).

Mažeikiškiams tai buvo jau septintoji pergalė iš eilės, tuo metu „Sūduva-Mantinga“ pralaimėjo pirmą kartą per pastaruosius penkis mačus.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs Mažeikių klubas likus 3 minutėms iki mačo pabaigos turėjo bėdų, kai Aurelijus Pukelis kirpo marijampoliečių atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (60:63).

Tada kitoje aikštės pusėje Artūras Jomantas pataikė dvitaškį, bet atsakymą pateikė ir A. Pukelis (62:65). Vis tik netrukus Karolis Guščikas ir Šarūnas Valunta vėl didino Mažeikių pranašumą (69:62).

Tiksint paskutinėms 33 sekundėms žodį tarė Tautvydas Kliučinykas, Simas Jasaitis pataikė vieną iš dviejų baudų, o A. Pukelis smeigė tritaškį (67:70).

Galop Šarūnas Valunta pataikė vieną iš dviejų baudų, o A. Pukelio tolimas metimas tikslo nepasiekė ir „M Basket“ triumfavo.

Mažeikių komandai A. Jomantas per 32 minutes pelnė 21 tašką (10/14 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

K. Guščikas per 23 minutes prie pergalės prisidėjo su 12 taškų (6/9 dvit.) ir 11 atkovotų kamuolių.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė A. Pukelis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 22 taškai (7/10 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 22 naudingumo balai.

Mažeikiškiai vertėsi be Deimanto Rubino, o marijampoliečiams nepadėjo Augustas Merkys.

„M Basket“: Artūras Jomantas 21 (10/14 dvit., 5 atk. kam.), Karolis Guščikas 12 (6/9 dvit., 11 atk. kam.), Simas Jasaitis 9 (2/2 trit., 8 atk. kam.), Šarūnas Valunta ir Mindaugas Motuzas po 7.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 22 (7/10 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 16 (4/9 dvit., 2/3 trit.), Marijus Užupis (6 atk. kam.) ir Tautvydas Kliučinykas (1/6 trit.) po 8.

"Telšiai" 82:62 "Šilutė"

Joniškio "Delikatesas" 90:75 "Kretinga-VR Servisas"