T. Delininkaičio vedamas „Jurbarkas-Karys“ nesunkiai įveikė „Olimpą“

RKL nuotr.

Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ namuose rezultatu 97:62 (23:12, 25:11, 23:28, 26:11) įveikė vos su šešiais žaidėjais atvykusią Plungės „Olimpo“ komandą. Serijoje iki trijų pergalių šiuo metu pirmauja jurbarkiškiai: 1-0. Praėjusį sezoną šioms komandoms taip pat teko susidurti ketvirtfinalyje, tuomet „Jurbarkas-Karys“ seriją laimėjo rezultatu 3:0.

Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę jurbarkiškiai stabiliai didino persvarą. Pirmojo kėlinio pabaigoje ji siekė 11 taškų (23:12), o antrojo gale „Jurbarkas-Karys“ turėjo dvigubai daugiau taškų nei plungiškiai – 48:23.

Po ilgosios pertraukos skirtumas trumpam perkopė 30 taškų ribą. Netrukus „Olimpo“ krepšininkai padidino apsukas ir ėmė vytis šeimininkus. Iki ketvirtojo kėlinio pradžios plungiškiams pavyko deficitą padalinti perpus (73:57). Vis dėlto „Jurbarkas-Karys“ pergalę užtvirtino spurtu 13:0, pribaigusiu priešininkus.

Daugiausiai taškų į „Jurbarko-Kario“ sąskaitą įrašė Tomas Delininkaitis. Tomas per 28 minutes pelnė 19 taškų (2/5 dvit., 5/7 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir uždirbo 24 naudingumo balus.

„Olimpo“ gretose pasižymėjo Justas Grikštas, per 35 minutes įmetęs 17 taškų (3/8 dvit., 3/9 trit., 2/4 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 1 metimą, išprovokavęs 5 varžovų pražangas ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Primename, kad Nostra.lt-RKL A diviziono finalo ketvertas vyks balandžio 28-29 dienomis Garliavos sporto ir sveikatingumo komplekse.