Neprilygstamai žaidęs A. Sanni ištempė „Perlą“ į pergalę prieš „Kretingą“ (Kiti rezultatai)

Nuotr. D. Lukšta / NKL

Nesulaikomas Ajare Sanni padėjo Vilkaviškio „Perlui“ (4-1) pasiekti dar vieną pergalę „7bet-NKL“ sezone. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje 79:74 (26:13, 20:24, 15:22, 18:15) palaužė „Kretingą“ (2-3).

„Perlo“ atakuojantis gynėjas A. Sanni šį vakarą pataikė praktiškai viską ir per 30 minučių pelnė 31 tašką (11/13 dvit. 9/11 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 39 naudingumo balus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė 12:0 spurtą ir atitrūko rekordine persvara (26:11).

Tiksint paskutinėms antrojo kėlinio sekundėms Modestas Jurkaitis prasiveržimu pelnė taškus ir sumažino „Kretingos“ atsilikimą iki vienženklio (37:46).

Rankų nenuleidę svečiai po 3 ketvirčių dar labiau sumažino turėtą deficitą ir nuo varžovų buvo jau per vieną metimą (59:61).

Paskutiniame kėlinyje „Perlas“ atsiplėšė (68:60), tačiau likus minutei svečiai vėl priartėjo ir po Mindaugo Stašio realizuotų baudų metimų rezultatas tapo lygus (74:74).

Iniciatyvos lemiamose atakose ėmęsis A. Sanni pelnė 4 taškus iš eilės ir įtvirtino „Perlo“ pergalę – 79:74.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė M. Stašys, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 22 taškai (5/9 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 9/11 baudų metimai), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Perlas“: Ajare Sanni 31 (11/13 dvit., 9/11 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 39 naud.), Rokas Stankevičius 17 (5/9 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Gytis Mačionis 7.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 22 (5/9 dvit., 1/5 trit., 9/11 baud.), Mantas Ruikis 11 (1/5 trit.), Modestas Jurkaitis 10 (5 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 8 (2/4 trit.), Edgaras Danys (2/3 trit.) ir Edvinas Alunderis (5 atk. kam., 2 blok.) po 7.

Jurbarko "Jurbarkas-Karys" 79:73 Šakių "Vytis-VDU"

Palangos "Olimpas" 80:65 Vilniaus "Rytas-2"

"Telšiai" 107:71 Joniškio "Delikatesas"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 72:67 Vilniaus "Stekas"

Kauno r. "Atletas" 84:90 "Šilutė"