I. Juškevičiaus vedamas „Jurbarkas-Karys“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą marijampoliečiams

NKL nuotr.

Po krepšiu dominavęs Ignas Juškevičius padėjo „Jurbarkui-Kariui“ (6-1) pasiekė 6 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 90:78 (23:22, 22:20, 24:26, 21:10) išrašė pirmąją nesėkmę Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (4-1).

Lygos debiutantų gretose naudingiausią ir rezultatyviausią karjeros mačą sužaidė 32-ejų I. Juškevičius. 200 cm ūgio puolėjo statistikos eilutėje spindėjo 29 taškai (11/14 dvit., 7/9 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 7 išprovokuotos pražangos bei 40 naudingumo balų.

Nors Ignas Juškevičius pradėjo rungtynes pelnydamas pirmus septynis „Jurbarko-Kario“ taškus (7:1), atkaklia kova marijampolėje kvepėjo jau nuo pirmųjų dvikovos akimirkų.

Pirmojo ketvirčio pabaigoje „Sūduvai-Mantingai“ pavyko persverti rezultatą (22:20), tačiau Tomo Delininkaičio metimas iš daugiau nei pusės aikštės uždarė kėlinį ir grąžino minimalią persvarą jurbarkiečiams – 23:22.

Būtent puolime atkovoti kamuoliai padėjo marijampoliečiams išlikti žaidime ir po 30 žaidimo minučių komandas skyrė vos 1 taškas (68:69).

Lemiamą kėlinį „Jurbarkas-Karys“ pradėjo 8:0 atkarpa (77:68) ir savo gynybos dėka keletą kartų privertė varžovus klysti išdeginant visą atakos laiką net nesusikūrus metimo.

Jurbarko ekipos įžaidėjas Aidas Kavaliauskas taikliu tolimu metimu pirmą kartą rungtynėse savo ekipai sukūrė ir dviženklį pranašumą (84:74) ir vėl fantastišką gynybą pademonstravę jurbarkiečiai jau turėjo pergalę savo rankose.

Marijampolės komandai Aurelijus Pukelis per 24 minutes pelnė 25 taškus (6/10 dvit., 2/5 trit., 7/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 efektyvumo balą.

Šioje akistatoje nepasirodė smulkią traumą patyręs Mindaugas Lukauskis, kuris turėtų į aikštelę turėtų žengti jau artimiausioje akistatoje šeštadienį.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 25 (6/10 dvit., 2/5 trit., 7/9 baud., 9 atk. kam., 31 naud.), Justas Nausėdas 15 (6/7 dvit.), Dominykas Domarkas 11 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Paulius Beliavičius 10 (2/4 trit.).

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 29 (11/14 dvit., 7/9 baud., 9 atk. kam., 40 naud.), Tomas Delininkaitis 16 (4/8 trit.), Aidas Kavaliauskas (2/3 trit., 9 rez. perd.) ir Valdas Vasylius (7/8 dvit., 7 atk. kam.) po 14, Mintautas Bulanovas 8 (2/4 trit., 4 rez. perd.).