Svajonių debiutas – K. Andersonas lemiamu šūviu padovanojo „Perlui“ pergalę (Kiti rezultatai)

NKL nuotr.

Pergalingai 2024-uosius metus „7bet-NKL“ čempionate pradėjęs Vilkaviškio „Perlas“ (13-12) namuose 66:63 (21:18, 18:16, 10:14, 17:15) dramatiškai įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (12-12).

Visas rungtynes aktyviai besigynusios ekipos mainėsi sėkmingais epizodais ir išlaikė intrigą iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Tiksint paskutinėms trims dvikovos minutėms „Žalgiris-2“ išsiveržė į priekį (62:59), o likus beveik pusantros minutės „Perlo“ naujokui Kevinui Andersonui baudų metimais pavyko deficitą sušvelninti iki minimumo (61:62).

Puikiai apsigynę šeimininkai sudegino žalgiriečių atakos laiką ir iniciatyvos ėmęsis Andersonas sėkmingu prasiveržimu persvėrė rezultatą (63:62).

Kitoje aikštelės pusėje Dovydas Butka išprovokavo pražangą ir galėjo grąžinti pranašumą svečiams, tačiau realizavo tik vieną baudos metimą (63:63) bei paliko varžovams 23 sekundes.

Paskutinės „Perlo“ atakos metu kamuolys ir vėl atsidūrė Andersono rankose, o po jo sėkmingo tolimo šūvio šeimininkams pergalė tapo ranka pasiekiama (66:63).

Svečiai dar per 1,4 sekundės galėjo išplėšti pratęsimą, bet Dovydo Butkos bandymas tikslo nepasiekė.

Rungtynių herojus Andersonas per 32 minutes pelnė 15 taškų (4/11 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 efektyvumo balus.

„Perlo“ komandoje be jo debiutavo ir kitas legionierius – Joshua Nurse‘as, kuris per 27 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Kauno ekipoje dvigubą dublį užfiksavo Butka, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 15 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 6/10 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Žalgiriečiams nepadėjo Mantas Juzėnas, Justas Stonkus, Dovydas Buika ir Augustas Navickas, o „Perlui“ – Justinas Tuckeris, Rokas Stankevičius ir Armandas Bancevičius

„Perlas“: Kevinas Andersonas 15 (4/11 dvit.), Modestas Žaunieriūnas 10 (4/8 dvit., 0/5 trit.), Edas Valenta 9 (4/6 dvit.), Joshua Nurse'as 8 (4/8 dvit., 5 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 7.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 15 (6/10 baud., 10 atk. kam.), Domantas Šarauskas 10 (2/5 trit.), Matas Vokietaitis (3/8 dvit., 3/8 baud., 10 atk. kam., 4 kld.) ir Nedas Montvila (2/6 trit.) po 9.