„Sūduva-Mantinga“ pirmąjį NKL etapą užbaigs lentelės viršūnėje (Kiti rezultatai)

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (22-3) iškovojo lengvą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 101:72 (23:24, 22:17, 27:15, 29:16) pranoko „Kretingą“ (9-17).

Ši marijampoliečių pergalė lėmė, jog ekipa liks pirmoje vietoje po reguliariojo sezono pirmojo etapo. Nors pralaimėjimas paskutiniame ture sulygintų su „Telšiais“ (22-4), tačiau „Sūduva-Mantinga“ turi geresnį tarpusavio balansą.

„Kretingos“ ekipa antrojo etapo kovas tęs antrajame pogrupyje, kuriame varžosi 8-14 vietas užėmusios komandos.

Marijampolės komanda dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių, kurią laimėjo 46:22. Be to, nugalėtojai 69 proc. (24/35) tikslumu atakavo iš dviejų taškų zonos, pataikė visas baudas (14/14).

Nugalėtojų komandai Vytautas Šulskis per 23 minutes pelnė 24 taškus (7/8 dvit., 1/3 trit., 7/7 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Mantas Ruikis, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 23 taškai (4/6 dvit., 3/4 trit., 6/6 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

„Sūduva-Mantinga“: Vytautas Šulskis 24 (7/8 dvit., 7/7 baud., 8 atk. kam., 33 naud.), Aurelijus Pukelis 20 (9/13 dvit., 8 atk. kam., 27 naud.), Domantas Vilys 18 (3/5 trit.), Marijus Užupis 15 (3/5 trit., 7 atk. kam.).

„Kretinga“: Mantas Ruikis 23 (4/6 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 27 naud.), Justas Žiubrys 15 (2/8 dvit., 3/5 trit., 4 per. kam.), Edvinas Alunderis 13 (4/10 dvit., 7 atk. kam.), Rytis Zabita 10 (5/10 dvit.).