Žvėriškas marijampoliečių puolimas nuputė „Vytį-VDU“ (Kiti rezultatai)

Pirmąjį „7bet-NKL“ reguliaraus sezono etapą Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (23-3) baigė penkta pergale iš eilės. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 110:88 (24:26, 29:22, 31:16, 26:24) įrodė pranašumą prieš Šakių „Vytį-VDU“ (14-12).

Po rezultatyvios pirmosios rungtynių dalies šeimininkai priekyje buvo vos 5 taškais (53:48), tačiau esminis lūžis įvyko sugrįžus po ilgosios pertraukos.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 14:0 atkarpa (81:60) ir svečiai priešnuodžių tokiam uraganiniam puolimui rasti nebesugebėjo.

Marijampoliečiams Domantas Vilys per 23 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Titas Januševičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 23 taškai (1/3 dvit., 5/7 trit. 6/6 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Šeimininkai kovą dėl kamuolių laimėjo beveik dvigubai (47 prieš 24 kamuolius).

Marijampoliečiai taip pat varžovų krepšį užliejo tolimais metimais ir pataikė 16 iš 28 bandymų (57 proc.), nors ne ką prasčiau tai daryti sekėsi ir šakiškiams, kurie realizavo 12 iš 27 tritaškių (44 proc.)

Tiek „Sūduva-Mantinga“, tiek „Vytis-VDU“ likusioje sezono dalyje varžysis pirmajame pogrupyje, kurią sudarys septynios geriausios ekipos.

„Sūduva-Mantinga“: Domantas Vilys 21 (4/5 dvit., 3/5 trit.), Paulius Beliavičius 14 (4/6 trit.), Dominykas Domarkas 13 (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Aurelijus Pukelis 11 (4/7 dvit.), Marijus Užupis 10, Vytautas Šulskis ir Augustas Merkys (3/4 trit.) po 9, Egidijus Dimša (11 atk. kam.) ir Tautvydas Kliučinykas (2/4 trit., 7 rez. perd.) po 8.

„Vytis-VDU“: Evaldas Džiaugys 26 (10/16 dvit., 1/5 trit.), Titas Januševičius 23 (5/7 trit., 6/6 baud., 26 naud.), Kajus Leliukas 15 (2/3 trit.), Nojus Lebskas 13 (6/7 baud.), Augustinas Mikštas 8 (2/6 trit., 10 atk. kam.).

Kauno r. "Atletas" 83:62 Joniškio "Delikatesas"

Kauno "Žalgiris-2" 74:75 Vilniaus "Stekas"