Lemiamas spurtas „Sūduvai-Mantingai“ atnešė pergalę prieš „Žalgirį-2“ (Kiti rezultatai)

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 81:63 (23:19, 23:19, 11:16, 24:9) susitvarkė su Kauno „Žalgiriu-2“ (16-20).

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pakartojęs Dimša per 26 minutes pelnė 27 taškus (9/12 dvit., 1/1 trit., 6/11 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo net 12 pražangų bei surinko 34 efektyvumo balus.

Prieš lemiamą kėlinį marijampoliečiai pirmavo vieno metimo persvara (57:54), tačiau tada šeimininkai suaktyvino gynybą ir spurtavo 10:0 atkarpa (67:54).

Per likusį laiką kauniečiams pavyko sumažinti deficitą iki vienaženklio (61:70), bet Dimšos 7 pelnyti taškai iš eilės atstatė „Sūduvos-Mantingos“ pranašumą (77:63) ir padėjo paskutinį tašką šiame susitikime.

Žalgiriečių gretose Justas Stonkus per 27 minutes surinko 16 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 8/8 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 12 naudingumo balų.

Marijampoliečiai šiose rungtynėse sugriebė daugiau kamuolių negu kauniečiai (40 atkovotų kamuolių prieš 28).

Svečiams ant parketo nepadėjo Dovydas Buika, Aleksas Bieliauskas ir Mantas Juzėnas.

„Sūduva-Mantinga“: Egidijus Dimša 27 (9/12 dvit., 6/11 baud., 7 atk. kam., 34 naud.), Dominykas Domarkas 18 (4/10 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.), Justas Nausėdas (6 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis (9 atk. kam.) po 8, Žygimantas Šimonis 7.

„Žalgiris-2“: Justas Stonkus 16 (2/5 trit., 8/8 baud., 4 kld.), Gvidas Gicevičius 11 (3/5 trit.), Matas Vokietaitis (4/7 dvit.) ir Nedas Montvila (3/8 dvit.) po 9.

"Jurbarkas-Karys" 82:93 Palangos "Olimpas"

Ukmergės "Stekas" 93:79 "Kretinga"

Šakių "Vytis-VDU" 76:104 "Telšiai"

Joniškio "Delikatesas" 81:75 Kauno r. "AtletaS"

"Šilutė" 87:90 Vilniaus "Rytas-2"