„Sūduva-Mantinga“ nutraukė įspūdingą „Olimpo“ seriją (Kiti rezultatai)

Nuotr. Vytautas Kuralavičius / NKL

„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos „Olimpą“ (31-6) ir nutraukė jų 19 pergalių seriją.

Visgi marijampoliečių kova dėl antrosios vietos turnyrinėje lentelėje yra baigta. Kadangi jų oponentai „Telšiai“ įveikė Kauno „Žalgirį-2“ ir „Sūduvai-Mantingai“ net ir laimėjus Vilkaviškyje, žemaičiai dėl geresnio tarpusavio pergalių balanso rikiuosis aukščiau.

Pajūrio ekipa pirmavo beveik visą mačą, bet paskutiniame kėlinyje, po Justo Nausėdo 5 taškų paeiliui, šeimininkai galiausiai persverė rezultatą (61:58).

Likus 37 sekundėms Robertas Subotkevičius tritaškiu sumažino svečių deficitą (76:79), o „Sūduva-Mantinga“ susirinko į pasitarimą.

Po jo Domantas Vilys prametė metimą iš vidutinio nuotolio, bet likus 10 paskutinių sekundžių svarbų kamuolį puolime sugriebė Vytautas Šulskis, kuris išprovokavo pražangą ir realizavo 1 baudą (80:76).

Veteranas dar perėmė palangiškių kamuolį ir taip įtvirtino dramatišką pergalę – 80:76.

Marijampoliečiams Nausėdas per 24 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 4/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Po trumpos pertraukos į palangiškių rikiuotę sugrįžęs Julius Kazakauskas per 30 minučių surinko 11 taškų (2/5 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus ir 24 efektyvumo balus.

„Olimpas“ šiame mače vertėsi be Justo Vieversio.

„Sūduva-Mantinga“: Justas Nausėdas 16 (4/4 trit.), Domantas Vilys 14 (2/4 trit., 6/7 baud., 4 rez. perd.), Vytautas Šulskis 13, Žygimantas Šimonis (2/5 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Egidijus Dimša (4/6 dvit.) po 8, Dominykas Domarkas 7 (1/6 trit.).

„Olimpas“: Marius Runkauskas 24 (5/7 trit., 7/7 baud.), Karolis Guščikas 14 (7/10 dvit., 6 atk. kam.), Robert Subotkevič 12 (2/2 trit.), Julius Kazakauskas 11 (1/5 trit., 15 atk. kam.).

"Kretinga" 89:74 Vilniaus "Rytas-2"

Ukmergės "Stekas" 67:80 Joniškio "Delikatesas"

Šakių "Vytis-VDU" 88:85 Vilkaviškio "Perlas"

Kauno "Žalgiris-2" 65:79 "Telšiai"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 83:94 "Šilutė"