I. Juškevičiaus karjeros rungtynės nukalė jurbarkiečiams bilietą į ketvirtfinalį (Kiti rezultatai)

Nuotr. Jurbarkas-Karys

Žvėriškas Igno Juškevičiaus dvigubas dublis pažymėtas tvirta „Jurbarko-Kario“ (19-19) pergale. Povilo Valaičio kariauna savo aikštėje 85:70 (17:19, 25:25, 19:15, 24:11) kovoje dėl ketvirtosios vietos užtikrintai įveikė Šakių „Vytį-VDU“ (18-20).

Tarp keturių stipriausių klubų reguliarųjį sezoną baigę jurbarkiečiai iškart pateko į ketvirtfinalį, kuriame iki 3 pergalių žais su „Vyčio-VDU“ ir Vilniaus „Ryto-2“ poros laimėtoju.

Geriausią karjeros mačą „7bet-NKL“ čempionate sužaidęs Juškevičius per 29 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 9 pražangas ir surinko net 43 naudingumo balus.

Po ilgosios pertraukos svečiai pirmavo (51:42), bet jurbarkiečių 10:0 spurtas padėjo persverti rezultatą (54:53), o įpusėjus paskutiniam ketvirčiui dar viena 10:0 atkarpa jurbarkiečiams užtvirtino pergalę (76:62).

Pralaimėtojams Gabrielius Čelka per 31 minutę surinko 16 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 27 efektyvumo balai.

Šiame mače šakiškams nepadėjo Kajus Leliukas, Rokas Mačiulis ir Laurynas Klimas.

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 25 (10/14 dvit., 5/6 baud., 18 atk. kam., 43 naud.), Tomas Delininkaitis 13 (2/7 trit., 5 rez. perd.), Aidas Kavaliauskas 12 (3/7 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis 11 (3/8 trit., 5 per. kam.), Karolis Kokoška (4/7 dvit., 5 atk. kam.) ir Vytautas Šarakauskas (4/7 dvit., 5 atk. kam.) po 8.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 26 (8/12 dvit., 1/8 trit., 7/7 baud., 7 atk. kam.), Gabrielius Čelka 16 (5/5 dvit., 2/3 trit., 10 atk. kam., 27 naud.), Titas Januševičius 9 (1/8 trit.), Deividas Kumelis 8 (2/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.).