D. Motiejūno ateitis Lietuvos rinktinėje - po klaustuku

FIBA nuotr.

Vasarą Lietuvoje leidęs Donatas Motiejūnas prieš savaitę atskleidė, kad laukė Lietuvos rinktinės atstovų signalo dėl dalyvavimo draugiškame turnyre Estijoje, tačiau rinktinės pasirodymą teko stebėti per televizoriaus ekraną.D-Mo pripažino, jog toks trenerių štabo sprendimas jį nuvylė. Tai jis atskleidė Tomo Langvinio vedamoje laidoje „Nematoma pusė“.

Krepsiniozinios.lt žiniomis, labai realu, kad artimiausioje ateityje (Olimpiados atrankos turnyre ir pačiose olimpinėse žaidynėse, jei pateksime) šio vidurio puolėjo galime ir nepamatyti su rinktinės apranga, nebent tai būtų „atrankos langai“ į Europos ar Pasaulio čempionatus.

Tuo tarpu LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas lrytas.lt portalui atskleidė, kad nustebino tokie aukštaūgio pasisakymai, nes ten, kur nėra problemos, atsiranda D. Motiejūnas.

„Kaip ir sakiau, žinutės nesulaukiau, skambučio nesulaukiau, o telefono numerio nepasikeičiau. Skaičiau, kad komanda yra jauninama, bet Eimantas Bendžius yra mano metų, Mantas Kalnietis – žymiai vyresnis, o Artūras Gudaitis – dviem metais jaunesnis. Gal, sakau, man nebėra vietos ir nebebus?“ – retoriškai klausė D. Motiejūnas.

Paskutinį sykį D. Motiejūnas rinktinės marškinėlius vilkėjo šių metų vasarį ir Europos čempionato atrankos rungtynėse su Belgija ir Čekija rinko po 13,5 taško bei 11 naudingumo balų.

Krepsiniozinios.lt