Tai, kas liko už kadro! K. Maksvyčio minutės pertraukėlės: „Chebra, sužaidžiam iki galo“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (7-1) paskutiniajame mače prieš Europos čempionatą iškovojo dar vieną pergalę pasaulio čempionato atrankoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Kaune 90:73 (22:21, 17:15, 32:15, 19:22) parklupdė Juodkalnijos (5-3) rinktinę ir žengė dar vieną žingsnį link patekimo į 2023 m. planetos pirmenybes.

Internete („Streamable“ ir „Twitter“) pasirodė vaizdo įrašas, kuriame galite pamatyti tai, kas liko už kadro mače prieš juodkalniečius - Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Kazio Maksvyčio paprašytos minutinės pertraukėles.

"Chebra, sužaidžiam iki galo. Reikia dabaigti rungtynes, dar šešios minutės liko. Nesustojam puolime", - ragino K. Maksvytis.