A. Gudaitis įspūdingai išnaudojo savo laiką, „Zenit“ toliau karaliauja VTB lygoje

Artūras Gudaitis įspūdingai išnaudojo laiką aikštelėje, o jo atstovaujama Sankt Peterburgo "Zenit" (13-1) pergalių seriją VTB Vieningoje lygoje pratęsė iki šešių.

Antradienį Xavi Pascualio auklėtiniai namie 78:73 (17:25, 22:17, 25:13, 14:18) įveikė Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (6-6) krepšininkus.

Komandos per pirmąjį ketvirtį kartu realizavo net 12 tolimų metimų, o aikštės šeimininkai dvikovos baigtį nulėmė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai per 5 minutes leido varžovams pelnyti vos 5 taškus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 17 minučių įmetė 14 taškų (4/6 dvit., 6/8 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, dusyk suklydo, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 12 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 24 taškus surinkęs Willas Thomasas (3/4 trit., 8 atk. kam., 7 išpr. praž., 31 naud. b.), 12 pridėjo Kevinas Pangosas (9 rez. perd.), po 8 - K.C.Riversas ir Denisas Zacharovas (5 atk. kam.).

Penktą nesėkmę iš eilės patyrusiems svečiams Kasey Shepherdas (5 rez. perd.) ir Jevgenijus Baburinas (3/6 trit.) pelnė po 13, Aleksandras Gankevičius (5 atk. kam.) - 12, Luke'as Petrasekas (10 atk. kam., 3 bl.) - 11 taškų.