„Real“ laimėjo tik dėka puikios gynybos trečiajame kėlinyje

Absoliutūs Ispanijos pirmenybių lyderiai Madrido "Real" (19-1) krepšininkai turėjo paprakaituoti su ACB lygos vidutiniokais.

Pablo Laso auklėtiniai namie po permainingos kovos 98:87 (24:32, 23:19, 26:9, 25:27) įveikė Mursijos UCAM (8-12) ekipą.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių atsiliko 47:51, tačiau po ilgosios pertraukos sukaustė varžovus gynybojk ir trečią ketvirtį laimėjo net 26:9.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs Walteris Tavaresas (15 atk. kam., 29 naud. b.), po 14 pridėjo Gabrielis Deckas ir Sergio Llullas, 11 - Fabienas Causeuras (4 rez. perd.), 10 - Usmanas Garuba (2/2 trit., 5 atk. kam.).

Svečiams Nemanja Radovičius pelnė 24, Conneris Frankampas - 20, Jordanas Davisas - 18, Jamesas Webbas (6 atk. kam.) - 12 taškų.