A. Gudaitis nepataikė baudos metimo, o „Unics“ laimėjo minimaliu skirtumu

Dramatišką nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo "Zenit" (14-2) ekipa.

Xavi Pascualio auklėtiniai išvykoje minimaliu skirtumu 58:59 (22:18, 15:13, 9:10, 12:18) nusileido Kazanės "Unics" (13-4) krepšininkams.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei A.Gudaitis baudų metimais išvedė komandą į priekį, tračiau netrukus varžovai išlygino rezultatą - 57:57. Likus 15 sekundžių klaipėdietis vėl stojo prie baudų metimo linijos, tačiau pataikė tik pirmąjį.

Likus 3 sekundėms Jamaras Smithas dvitaškiu sugrąžino pranašumą "Unics" - 59:58. Po minutės pertraukėlės buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" snaiperis Billy Baronas šovė iš toli, tačiau netaikliai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis per 29 minutes įmetė 15 taškų (3/4 dvit., 9/10 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 18 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 17 taškų surinkęs Mateuszas Ponitka (3/4 trit., 6 atk. kam., 8 išpr. praž.), 11 pridėjo buvęs žalgirietis K.C.Riversas (3/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų, 5 atk. kam.), po 5 - Andrejus Zubkovas ir B.Baronas (1/5 trit.).

Nugalėtojams Jordanas Morganas (12 atk. kam.) pelnė 18, Isaiah Canaanas (4/6 trit.) - 12, dar vienas buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas (5 atk. kam.) - 8 taškus.