N. De Colo 10 klaidų prisidėjo prie netikėto „Fenerbahče“ pralaimėjimo

Netikėtą nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Eurolygoje pastaruoju metu įspūdingai atrodantis Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (15-6) klubas.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namie 81:84 (19:20, 22:19, 22:15, 18:30) turėjo pripažinti Bursos "Tofaš" (12-9) ekipos pranašumą.

E.Ulanovas nebuvo registruotas rungtynėms.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui "Fenerbahče" žvaigždė Janas Vesely dukart iš eilės prasižengė puolime, o varžovai persvėrė rezultatą - 68:66. Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei Marko Guduričius išvedė šeimininkus į priekį, tačiau netrukus varžovai susigrąžino minimalų pranašumą. Po serbo klaidos svečiai padidino skirtumą iki 84:81. Nando De Colo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Stambulo komandos lyderis viso suklydo 10 kartų ir visus kamuolius prarado per pirmuosius tris kėlinius. Prancūzas įmetė 24 taškus (3/6 dvit., 3/5 trit., 9/10 baudų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 7 pražangas.

16 taškų pridėjo Dyshawnas Pierre'as, 9 - Tarikas Biberovičius (3/4 trit.), 8 - Danilo Barthelis (5 rez. perd.), 7 - M.Guduričius (1/5 trit.).

Nugalėtojams DeVaughnas Akoonas-Purcellas (7 atk. kam.) pelnė 20, Semajas Christonas (5 rez. perd.) - 13, Tarikas Phillipas (8 rez. perd., 5 per. kam.) ir Alihanas Demiras - po 11 taškų.