Sezono pasirodymą surengęs O. Olisevičius nuo dramatiškos nesėkmės neišgelbėjo

Klubo nuotr.

Osvaldas Olisevičius sužaidė sezono mačą, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė nesėkmę Vokietijos pirmenybėse.

Bairoto "Medi" (6-11) namie paskutinėmis sekundėmis 80:82 (20:17, 14:21, 30:27, 16:17) nusileido Getingeno BG (6-11) ekipai.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiai vienos atakos metu tris kartus atkovojo kamuolį puolime, kol galiausiai metimą pataisęs Harperis Kempas persvėrė rezultatą. Pergalę galėjęs išplėšti Davido Walkerio tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs O.Olisevičius per 38 minutes įmetė 26 taškus (10/12 dvit., 1/2 trit., 3/4 baudų), atkovojo 8 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 sykius suklydo, dukart pažeidė taisykles ir surinko 32 naudingumo balus.

13 taškų pridėjo Lazericas Jonesas (1/5 trit., 5 rez. perd.), po 9 - Dererkas Pardonas (9 atk. kam., 4 per. kam., 4 bl., 26 naud. b.) ir Frankas Bartley (6 kl.).

Nugalėtojams Tai Odiase (8/10 dvit., 7 atk. kam., 27 naud. b.) pelnė 22, Aubrey Dawkinsas (5 atk. kam.) - 20, Rihardas Lomažas (1/6 trit., 6 rez. perd.) - 18 taškų.