Per pratęsimą kritęs J. Mačiulio klubas eliminuotas jau ketvirtfinalyje

FIBA nuotr.

Jono Mačiulio atstovaujama komanda nesugebėjo įveikti Graikijos taurės ketvirtfinalio barjero.

Atėnų AEK išvykoje po pratęsimo 80:95 (24:16, 13:19, 21:17, 16:22, 11:16) turėjo pripažinti Lavrio "Megabolt" krepšininkų pranašumą.

Svečiai galėjo laimėti per pagrindinį laiką, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje Darylas Maconas realizavo tik vieną baudos metimą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Mačiulis per 34 minutes įmetė 11 taškų (0/2 dvit., 2/6 trit., 5/5 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 11 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 24 ir 17 taškų surinkę D. Maconas ir Keithas Langfordas (4 rez. perd., 5 kl.), 9 pridėjo Kingsley Mosesas (2/2 trit.), 8 - Marcusas Slaughteris (8 atk. kam.).

Nugalėtojams Alpha Diallo (5 atk. kam.) pelnė 23, Vasileios Mouratos - 19, Davisas Devinas (6 atk. kam., 4 per. kam.) - 16 taškų.