Ą. Tubelis puikiai pasirodė prieš garsiąją UCLA universiteto komandą

Puikaus Ąžuolo Tubelio pasirodymo jo atstovaujamos komandos pergalei NCAA čempionate nepakako.

Arizonos "Wilcats" (14-8) išvykoje 60:74 (31:30, 29:44) nusileido UCLA universiteto "Bruins" (15-5) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ą.Tubelis per 33 minutes pelnė 18 taškų (8/10 dvit., 0/2 trit., 2/4 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius (4 - puolime), blokavo 2 metimus, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 21 tašką surinkęs Jamesas Akinjo (2/6 trit.), 6 pridėjo Jordanas Brownas (6 atk. kam.), 5 - Terrellas Brownas.

Šį kartą nuo susitikimo pradžios žaidęs buvęs žalgirietis Kerras Kriisa per 24 minutes įmetė 3 taškus (1/3 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prarado 3 kamuolius.

Tautvilas Tubelis vėl nepasirodė aikštėje.

Nugalėtojams Jaime Jaquezas (9/9 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) pelnė 25, Tygeras Campbellas - 13, Cody Riley - 10 taškų.