K. Kemzūros ir Š. Vasiliausko klubas įveikė išvaryto buvusio „Ryto“ gynėjo ekipą

Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes Turkijos pirmenybėse iškovojo Kęstučio Kemzūros auklėtiniai.

Šarūno Vasiliausko atstovaujamas Izmiro "Petkim Spor" (9-13) klubas namie 83:76 (20:19, 20:10, 21:22, 22:25) įveikė Ankaros "Ormanspor" (5-17) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai ketvirtajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą, tačiau jį išbarstė, o paskutinę ketvirčio minutę 4 taškus iš eilės pelnęs Tu Holloway'us sumažino skirtumą iki 76:78.

Tačiau netrukus buvęs Vilniaus "Ryto" gynėjas gavo dvi technines pražangas iš eilės ir buvo išvytas iš aikštės.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š.Vasiliauskas per 28 minutes įmetė 2 taškus (0/2 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 1 efektyvumo balą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 19 ir 17 taškų surinkę Kendrickas Ray'us (5 rez. perd.) ir Stephenas Zackas (7/8 dvit., 10 atk. kam., 27 naud. b.) bei 15 pridėjęs Thomasas Wimbushas (5 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Elmedinas Kikanovičius (8/12 dvit., 6 atk. kam., 26 naud. b.) pelnė Charlonas Kloofas (8 atk. kam., 4 rez. perd.) - 14, T.Holloway'us (2/6 dvit., 0/3 trit.) ir Jamelle'is Haginsas (6 atk. kam., 2 bl.) - po 12 taškų.