M. Kalnietis įspūdingai skirstė perdavimus, M. Kuzminskas neišsiskyrė

VTB nuotr.

Sunkią pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (11-6) komanda.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namie 100:98 (24:29, 30:14, 20:19, 26:36) palaužė Krasnojarsko "Jenisej" (4-12) krepšininkus.

Likus pusei minutės svečiai sumažino skirtumą iki 88:92. Prie baudų metimo linijos stojęs Nigelas Williamsas-Gossas nepataikė antrojo, tačiau pats atkovojo kamuolį, privertė varžovą prasižengti ir nebeklydo. Michailo Kulagino tolimas metimas aidint sirenai jau nieko nelėmė.

M.Kalnietis per 32 minutes pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko net 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 4 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir užfiksavo 12 naudingumo balų.

M.Kuzminskas per 24 minutes įmetė 5 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas ir su 5 efektyvumo balais baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 27 ir 24 taškus surinkę N.Williamsas-Gossas (2/3 trit., 5 atk. kam., 5 kl., 25 naud. b.) ir Drew Gordonas (9/12 dvit., 6/11 baudų, 5 atk. kam., 23 naud. b.) bei 14 pridėjęs Stanislavas Ilnickis (4/4 dvit.).

Pralaimėjusiems Dustinas Hogue (5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 23 naud. b.) pelnė 21, Timofejus Jakušinas (5/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 21 naud. b.) - 17, M.Kulaginas (3/4 trit.) - 15 taškų.