K. Kemzūros ir Š. Vasiliausko klubas namie nusileido Turkijos pirmenybių autsaideriams

Netikėtą nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Šarūno Vasiliausko atstovaujama Izmiro "Petkim Spor" (9-15) komanda.

Šeštadienį Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namie 69:79 (16:17, 13:17, 24:18, 16:27) nusileido lygos autsaideriams Fetijos "Lokman Hekim" (6-18) krepšininkams.

Likus 4 minutėms aikštės šeimininkai dar pirmavo 63:62, tačiau vėliau varžovai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir šventė pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Š.Vasiliauskas per 26 minutes įmetė 6 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit., 1/1 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, gavo bloką, dusyk pažeidė taisykles ir užfiksavo 6 efektyvumo balus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė atitinkamai 16 ir 14 taškų surinkę Kendrickas Ray'us (1/8 trit., 5 atk. kam.) ir Ianas Hummeris (6 atk. kam.) bei 13 pridėjęs Stephenas Zackas (10 atk. kam., 2 bl.).

Nugalėtojams Ricky Ledo (3/10 trit., 11/12 baudų, 6 atk. kam.) pelnė 30, Robertas Johnsonas – 15, Elginas Cookas (9 atk. kam., 4 rez. perd.) – 11 taškų.